Ekostar

Sanace a likvidace azbestu

více informací
Ekostar

Antivibrační desky

více informací

O společnosti

Společnost Ekostar, na jejíchž stránkách Vás vítáme, provádí DSC_1556.jpgpředevším specializované práce v oboru stavebnictví. Firma působí v České republice a na Slovensku. Ekostar je dlouhodobě nejzkušenější českou firmou v oblasti sanace a likvidace azbestu nejen v budovách, ale i v případě odstraňování azbestu ve strojních a dalších zařízeních.

Společnost se na problematiku azbestu soustředila již krátce po svémUkládání big bag do kontejneru.jpg vzniku v roce 1991 a její pracovníci úspěšně realizovali práce na likvidaci azbestového nebezpečí v takových objektech jako je Kongresové centrum Praha, Pražský Hrad, či výšková budova bývalého Motokovu.

Společnost zajišťuje celý proces související s odstraňováním  materiálů s obsahem azbestu, tedy od zpracování tzv. hlášení prací s azbestem a jeho předání příslušné hygienické stanici přes odbornou demontáž a manipulaci s azbestem až po uložení na oprávněné skládce. Naši zákazníci poté obdrží doklady o realizaci prací s azbestem a likvidaci odpadu.Antivibrační desky zabrání přenesení rušivých vibr.jpg

 

Společnost Ekostar je rovněž dodavatelem antivibračních desek - vibroizolací. Antivibrační desky EKODYN nabízené společností Ekostar jsou trvale pružné, vyrobené na bázi elastické kompozitní hmoty zhotovené z pryžového granulátu pojeného polyuretanovým pojivem.

Věříme, že i vy se přesvědčíte, že práci společnosti Ekostar charakterizuje maximální respekt k potřebám a požadavkům zákazníka.