Ekostar

Sanace a likvidace azbestu

více informací
Ekostar

Antivibrační desky

více informací

O společnosti

Společnost Ekostar, na jejíchž stránkách Vás vítáme, provádí především specializované práce v oboru stavebnictví. Firma působí v České republice a na Slovensku. Ekostar je dlouhodobě nejzkušenější českou firmou v oblasti sanace a likvidace azbestu nejen v budovách, ale odstraňování azbestu ve strojních a dalších zařízení.

Společnost se na tuto činnost soustředila již krátce po svém vzniku v roce 1991 a její pracovníci úspěšně realizovali práce na likvidaci azbestového nebezpečí v takových objektech jako je Kongresové centrum Praha, Pražský Hrad, či výšková budova bývalého Motokovu. 

Likvidace azbestového nebezpečí dodnes představuje nosný program firmy, doplňují ji však i další aktivity. Ekostar provádí:

Ekostar je registrován v seznamu odborných dodavatelů vedeném Státním fondem životního prostředí ČR v rámci programu Nová zelená úsporám.

Kvalita a způsob provádění veškerých prací odpovídají faktu, že Ekostar, spol. s r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001ISO 14001 i OHSAS 18001. Práci společnosti charakterizuje maximální respekt k potřebám a požadavkům zákazníka, přičemž realizace zakázek probíhá sedm dní v týdnu.